Červen 2014

Inspirace - Getthelouk

18. června 2014 v 21:11 | Chelsea Mitchell |  Inspirace Odjinud
Tentokrát jsem se inspirací odjinud inspirovala i já. Od Lou jsem se inspirovala už mnohokrát jindy, ale dnes vám ukážu jak jsem šla na vernisáž fotografií a zároveň vyhlášení fotografické soutěže pořádané SŠGB, které jsem se učastnila a vyhrála 5. místo z cca 28 zúčastněných. Makeup mi byl i pochválen v Monster Bubble tea Brno, což mě velice potěšilo a i já jsem s nim byla velice spokojená, protože Lou má prostě skvělé nápady a navíc sedí k mím očím. Bohužel jsem nestihla pořádně zdokumentovat, protože jsem spěchala, ale mám aspoň instagram fotku, kterou kliknutím zvětšíte.Sleek Make Up - I Divine Acid

14. června 2014 v 23:20 | Chelsea Mitchell |  Recenze
K maturitě jsem dostala paníze, takže část z nich šla okamžitě do kosmetiky a do čeho jiného než do mé vysněné paletky Acid od Sleeku, kterou si konečně můžu odškrtnout z wishlistu. Jelikož jsem přešla z paletky z aukra od poláků tak jsem nadšená a určitě doporučuji. Za tu cenu je skvělá jak jistě víte, pokud tyhle paletky znáte. Pigmentace je báječná - na fotce vlevo mám jen primer I♥Stage bez bílého podkladu. Navíc mi konečně přišel i blending brush, takže o to jsem spokojenější a o to líp se mi na tomhle líčení pracovalo a už se těším až s paletkou vytvořím další look a posbírám i jiné paletky. Konkretně tohle líčení: Do vnitřního koutku jsem nanesla bílý stín a navazala neonově žlutou, kterou jsem ve vnějším koutku doplnila o světle khaki-limetkovou zelenou a celé líčení jsem spojila fialovou, kterou jsem protáhla i na spodní linku. Líčení neuvěřitelně proniklo když jsem ho doplnila o rtěnku.

AlisonLovesJB - Turquoise Smokey Eye

9. června 2014 v 21:52 | Chelsea Mitchell |  Inspirace Odjinud
Svůj materiál teprve chystám a tak je tu další inspirace odjinud. Napřed jsem si řekla no co ten nick, ale jo je to její věc a líčit umí fakt překrásně. Alison je 20 let, ale bohužel netuším odkud je. Její videa sleduji zatím jen chvilku, ale zatím nezklamala no posuďte samy.


Young Blue Makeup

2. června 2014 v 18:43 | Chelsea Mitchell |  Makeup
V pátek jsem úspěšně po tom měsíci nervů udělala maturitu a poté jsem slíbila sestře, že ji namaluju a vyfotím...no trochu jsem jí to navrhla já a ona se toho chytla. Chtěla jsem si vyzkoušet namalovat někoho jiného než sebe a možná mi to jde i líp nebo spíš se mi zdá, že prostě nejsem typ, které sluší cokoliv :/ Chtěla jsem jí udělat napřed fialové stíny, ale zapoměla jsem si velkou paletku a tak jsem využila malinkou od Giovi a udělala modré líčení což je možná dobře, protože jí ta modrá strašně sluší. No každopádně i tu fialovou na ní někdy vyzkouším :) Napřed jsem celé pohyblivé víčko vykresila světle modrou, poté jsem vnější část víčka zvyraznila nebeskou modrou. Nakonec jsem štetcem na obočí udělala tmavě modrou linku a zvýraznila bílou vnitřní koutky.

POUŽITÉ PRODUKTY:
Korektory NYC green, light
Make up Cien ivory
Essence transparent pudr
Four seasons tvářenka (kontury)
Essence silky touch blush
Paletka stínů Giovi