Srpen 2014

Wanna be my affiliate?

24. srpna 2014 v 18:24 | Chelsea Mitchell
Zajímáš se o kosmetický svět? Máš ráda i trochu nevšednosti v líčení? Nebo se ti prostě líbí můj blog? Budu ráda, když se spřátelíme, podpoříme a budeme se navzájem navštěvovat. Stačí jen vyplnit krátkou přihlášku.

• Přezdívka
• Adresa blogu
• Jaký druh článků se ti líbí nejvíc?
• Sleduješ mimo blogů i vlogy?
• Budeš obíhat minimálně 1x týdně?

Neon blue makeup

24. srpna 2014 v 18:10 | Chelsea Mitchell |  Makeup
V sobotu jsem byla u tety v anthroposu na výpomoc za barem a tak jsem se samozřejmě i vyparádila. Vzala jsem si vestičku s eiffelovkama, kterou uvidíte níže a k tomu se uplně hodí rtěnka od avonu color trend s růžové strany a k tomu jsem si vymyslela i výrazný stíny jen s řasenkou bez linky, která by efekt utlumila. Hodně teď používám neonově žlutu v koutcích oka, protože je prostě uchvatná a v sobotu jsme ji zkombinovala se zelenou a modrou.

Novinky - Červen-Srpen

22. srpna 2014 v 19:56 | Chelsea Mitchell |  Novinky
Dlouho jsem se neozvala, vlastně celý "prázdniny", který jsou pro mě poslední a každou chvíly bych měla začít pracovat. I tak jsem si za ty vlastně 3 měsíce pořídila pár věcí a některé jsem i dokonce vyhrála nebo dostala. Nejsem bůhví jak nákupní maniak (zatím) tak toho tolik není, ale teď už jdem na to. Jinak fotky můžete zvětšit kliknutím na ně.

Chtěla jsem nějákou neutrální rtěnku a tak jsem si koupila tuhle krásku od Essence v odstínu 13 Love Me. Barevně je moc pěkná, ale na mých rtech bych řekla hodně nevyrazná, ale špatná taky není. Potom taky jak jsem minulě zmiňovala jsem chtěla oranžovou rtěnku a tak mi mamka koupila tuhle color trend řadu z avonu dvoubarevnou oranžováxrůžová. A samozřejmě zas na mých rtech jsou obě 2 barvy dost nevyraný, když jsou dohromady a tak je používám spíš každou zvlášť to vynikne mnohem lépe. Už si zase brousím drápky na další chtěla bych nějákou hodně neonově ultra světle růžovou a pak taky obyčejně krásně červenou, protože jsem měla, ale nekvalitní a těm jsem asi 3 dala sbohem a dokupuji aspoň drogerkový.

Dál jsem si celkem nedávno pořídila na doporučení z videa lucky getthelouk tyhle krásný stíny z lidlu značky cien. Zalíbili se mi tyhle modrý a fialový. Zelený měli taky, ale i kdyby byla dobře pigmentovaná, což prý není tak se mi i tak barva nelíbila :/ Tyto 2 se i bez báze celkem dají, ale i tak bych určitě bázi doporučovala. Jinak omluvte trochu ty zaprášený okraje, ale už jsem samozřejmě používala a je celkem zatažený, takže jsem si toho nevšimla a ta fotka to hodně zvýraznila. (pokoušela jsme se to vyčistit v photoshopu, protože jsme líná to přefotit)Jako předposlední je tato tvářenka/rozjasňovač. Tento kousek jsem vyhrála v soutěži od tety, kde jste měli najít rozdíly mezi dvěma videi, kdy jedno bylo o nějákých 5 vteřin delší než to druhé. Pokaždý, když tu reklamu slyším teď v televizi tak mám chuť něco rozmlátit, ale stálo to za to po neustálým spouštění videí dokola jsem rozdíly našla poslala já i přítel email (já vlastně nic nevyhrála, vyhrál přítelův mail) no a šli jsme jeden den na grilovačku a v schránce byla složenka ani jeden si nic neobjednával tak jsme nevěděli a převapení balíček essence od tety byla jsem strašně nadšená. Kromě tohoto jsem tam našla lak o kterém se zmíním zachvíly a taška, myslela jsem původně, že nakupní, ale je to takový ten pytlíček na boty jak z prvního stupně. Jinak všechny 3 produkty jsou z řady Road trip a konkretně tento produkt je v odstínu 01 Highway to Pretty. tvářenka je moc pěkná, ale z rozjasňovače nakonec nejsem až tka nadšená jak jsme původně byla a přece jen si musím někdy koupit jiný.

Poslední jsou tady ty 3 laky. Byla jsem ve městě s Gabrielou (určitě navštivte její blog) a zakoukala jsem se do laků Bleached neon, ale nakonec jsem odolala. A jak vidíte je jasné, že jsem se pro něj nakonec vrátila a vybrala jsem odstín Coral Heat, i když to bylo velmi těžký rozhodování. Cestou jsem narazila i na užasný lak od Rimmelu Sweetie Crush, který jsem za 49,- nemohla prostě odmítnout + by mě asi ani tolik nezaujal, ale potom co jsem u GTL viděla výsledný efekt byl jasně můj a tady už barva nebyla tolik problém, ta byla jasná, ostatní se mi tolik nelíbili. Nakonec je tu lak od essence o kterém jsme se již zmiňovala, ale protože jsme si ho sama nevybírala moc mi nesedí a tak ho asi daruji nebo vyměním se sestrou.